3-iasis Lietuvos kraujagyslių chirurgų ir anGIOLOGŲ SUVAŽIAVIMAS 
2007 m. gegužės mėn. 25 - 26 d., Kaunas 

 

 

 

 

Mieli kolegos,

Organizacinio komiteto vardu kviečiu visus kraujagyslių chirurgus ir tuos specialistus, kurie kartu dirba kraujagyslių ligomis sergančiųjų labui, dalyvauti 3-iajame Lietuvos kraujagyslių chirurgų ir angiologų suvažiavime, kuris įvyks 2007 m. gegužės mėn. 25 - 26 dienomis Kaune.

Praėjus penkiariems metams nuo 2-ojo suvažiavimo, vėl galėsime aptarti mūsų krašto kraujagyslių chirurgų ir angiologų pastarųjų metų pasiekimus. Taip pat mums bus labai malonu priimti kolegas iš kaimyninių šalių ir pasidalinti su jais patirtimi.

Praėjusieji 5 metai buvo gausūs įvairių permainų, reorganizuojant Lietuvos mediciną. Reikia pripažinti, kad visa tai neigiamai paveikė specializuotos pagalbos kokybę, iškilo didelė specialistų migracijos problema. Dėl pavėluotos pirminės diagnostikos daugėja labai sunkių, užleistų kraujagyslių ligomis sergančių pacientų.

Savo 3-iajam kongresui mes pasirinkome Kauną.

Kauno medicinos universiteto klinikos yra didžiausia daugiaprofilinė gydymo įstaiga Lietuvoje. Savo veiklą pradėjusi 1940 m., XXI a. pradžioje ji tapo viena moderniausių ligoninių šalyje, kurioje ypatingas dėmesys kreipiamas medicinos paslaugų kokybės gerinimui, siekiant vieno tikslo - geresnės sveikatos Lietuvos žmonėms. Šios įstaigos Kraujagyslių chirurgijos skyriuje sėkmingai diegiamos naujausios diagnostikos ir gydymo technologijos, vis daugiau teikiama moksliniais įrodymais pagrįstų medicinos paslaugų, laipsniškai diegiama kokybės sistema.

Prof. V. J. Triponis,
Organizacinio komiteto pirmininka
s
2004 - 2007 Lietuvos kraujagyslių chirurgijos draugija, kodas 191954296.
Banko sąskaitos paramai Nr. LT477044060004019805 AB VILNIAUS BANKAS, kodas 70440